Hello, my name is Wojciech Zebrowski, I'm a proffesional masseur and a physiotherapist. For nine years I have been reaching houses and hotels to offer the highest quality massages. I get to hotels and houses in Warsaw, also to Okecie or the city center. I work in Mariott, Hilton, Doubletree by Hilton and others. I speak English, Russian and Polish. The price for the massage is 40 euros per hour.

My Polish telephone number is:
+48 728-888-784,
e-mail: wojciechzebrowski@hotmail.com

Close
Ładowanie...

Warszawski Masażysta
tel. 728-888-784
mgr Wojciech Żebrowski

Dojeżdżam do mieszkań i domów na terenie Warszawy, Pozwól mi pomóc swojemu ciału

Masaż dla dwóch osób

Masaż dla dwóch osób

W masażu dla dwóch osób pomaga mi w zależności od Państwa życzenia koleżanka, lub kolega. Masaż wykonywany jest na dwóch łóżkach, które stoją obok siebie co umożliwia wspólny relaks. Jest to idealny prezent dla pary, na spotkanie przyjaciółek lub na wieczór panieński.


OPINIE KLIENTÓW

Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dużo pomocnych ćwiczen wzmacniających mięśnie. Kontrola bólu. Wszystko tak jak należy. Wróciłem do sprawności w 2 miesiące dzięki rehabilitacji z Panem Wojciechem

Michał B.

OPINIE KLIENTÓW

Miły gość i dobry specjalista. Pierwsza wizyta przyniosla efekty. Pokazał cwiczenia i byl skupiony. 

Witek

OPINIE KLIENTÓW

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Ból kolana został zwalczony. Dostałam dokładne zalecenia ćwiczeń, które mam wykonywać w domu. Z czystym sumieniem mogę polecić tego fizjoterapeutę. 

Beata

OPINIE KLIENTÓW

Wizyta bez zarzutu - długi wywiad, wyjaśnianie każdego ćwiczenia, słuchanie. Prawdziwa chęć pomocy. Doceniam! 

Sandra Jarycka

OPINIE KLIENTÓW

Pan Wojtek przyjeżdżał najpierw do moich rodziców a teraz odwiedza mnie i chłopaka , prawdziwy profesjonalista.

Anka

OPINIE KLIENTÓW

Wojtek był trenerem-fizjoterapeutą na siłowni gdzie chodziłem z żoną, z racji na pracę biurową jego pomoc okazała się nieoceniona.

Piotr Jaworski

OPINIE KLIENTÓW

Pana Wojtka poznałam w hotelu gdzie jest masażystą, teraz jeżdżę tam regularnie specjalnie do niego.

Urszula Bartosiak

OPINIE KLIENTÓW

Wojtek przyjeżdżał do mnie i do mojej żony na masaże przez długi czas, do tematu podchodził pożądnie, jesteśmy zadowoleni z jego usług. Polecamy go chętnie naszym znajomym.

Ania i Maciek ze Starej Miłosnej :)

OPINIE KLIENTÓW

Nasza firma niedawno zaczęła współpracę na masaże biurowe z Warszawskim Masażystą, póki co przyjechali do nas dwa razy. Pracownicy byli bardzo zadowoleni, jest to dla nich miła gratyfikacja.

Anna

OPINIE KLIENTÓW

Bardzo dobry masażysta, pozdrawiam.

Ryszard z Warszawy

OPINIE KLIENTÓW

Pan Wojciech jest bardzo rzeczowym człowiekiem, współpraca z nim znacznie poprawiła moje samopoczucie i zlikwidowała bóle w plecach, mam pracę siedzącą, dzięki ćwiczeniom znów mogę normalnie pracować.

Piotr Dębski

OPINIE KLIENTÓW

Do Pana Wojciecha kontakt polecili nam znajomi, w tej chwili odwiedza nas regularnie dwa razy w miesiącu, przy mojej pracy przy biurku bardzo mi to pomaga.

Basia Waszczyk

OPINIE KLIENTÓW

Wojtek ćwiczy z moją mamą która jest po udarze, jego praca przynosi coraz to lepsze efekty, a pracują nad jej poprawą zdrowia dopiero miesiąc.

Paweł
Warszawski Masażysta - Instagram

Kontakt

Zadzwoń do mnie
+48 728 888 784
Adres
Warszawa, Wawer
Wszystkie pola są obowiązkowe!

- Akceptuje wszystkie warunki Polityki Prywatności (RODO)

Legenda

W obszarze zaznaczonym na mapie na kolor czerwony dojeżdżam do Państwa w cenie podanej przy poszczególnych zabiegach. W przpadku dalszych dojazdów do ceny doliczana jest opłata w wysokości 20zł.

Strefa darmowego dojazdu do pacjenta

Mapa