Hello, my name is Wojciech Zebrowski, I'm a proffesional masseur and a physiotherapist. For nine years I have been reaching houses and hotels to offer the highest quality massages. I get to hotels and houses in Warsaw, also to Okecie or the city center. I work in Mariott, Hilton, Doubletree by Hilton and others. I speak English, Russian and Polish. The price for the massage is 40 euros per hour.

My Polish telephone number is:
+48 728-888-784,
e-mail: wojciechzebrowski@hotmail.com

Close
Ładowanie...

Warszawski Masażysta
tel. 728-888-784
mgr Wojciech Żebrowski

Dojeżdżam do mieszkań i domów na terenie Warszawy, Pozwól mi pomóc swojemu ciału

Masaż Warszawa

Masaż Warszawa

Masaż Warszawa to jedne z najczęściej wpisywanych fraz w wyszukiwarkach przez mieszkańców Warszawy. Popularność tych zapytań zawdzięcza właśnie coraz większe zapotrzebowanie na masaż nie tylko w Warszawie. Masaż staje się coraz bardziej popularny także jako forma prezentu np. na dzień kobiet. Bez znaczenia na to, czy poszukują Państwo masażysty ze względu na problemy zdrowotne, czy też relaksacyjne, pozostaje do Państwa dyspozycji. 

Masaż WarszawaMasaż Warszawa — mobilność

Jako jedna z bardzo ważnych cech każdego masażysty jest właśnie mobilność. Świadczę usługi na terenie Warszawy i nie tylko, dojeżdżając zawsze pod wskazany przez pacjenta adres. Zarówno w celu przeprowadzenia masażu relaksacyjnego, tak i leczniczego, dojeżdżam do pacjenta z niezbędnym do realizacji sprzętem. 

 

Masaż Warszawa — dlaczego ja?

Masaż ciała to praktykowany od bardzo dawna zabieg. Pozwalał on na rekonwalescencję w znacznie krótszym czasie a innym w zwyczajnym odprężeniu się. O ile lata wstecz, zabiegi masażu były spotykane rzadziej, o tyle dziś to masażysta ze swoim salonem przyjedzie do Państwa. Tak jak w moich przypadku, dojeżdżam pod wskazany przez pacjenta adres, z pełnym osprzętem wymaganym do przeprowadzenia zabiegów. 

Dlaczego to mnie warto wybrać? Przede wszystkim notorycznie doszkalam się, aby zdobywać coraz większą wiedzę z zakresu masażu.

Zanim jednak podejmą Państwo decyzję, warto zastanowić się nad kryteriami wyboru. Staż pracy to podstawa! Mogę pochwalić się nie tylko stosownym wykształceniem, ale przede wszystkim wieloletnią pracą podczas świadczenia usług masażu. W moim przypadku jest to blisko 10 lat stażu i wiele godzin szkoleń, kursów i nauki samej w sobie. Warto także zasięgnąć wiedzy nt. tego, jak wygląda moja praca, za pośrednictwem dotychczasowych pacjentów. Jak tego dokonać w moim przypadku? Wystarczy sprawdzić opinie na stronie lub też bezpośrednio w wizytówce Google:

Masażysta Warszawa — opinie od pacjentów

Masaż Warszawa — oferta

W ofercie naszych masaży znajdą Państwo różne rodzaje masaży. Posiadając mobilny salon, jestem w stanie dojechać pod każdy adres. Wśród oferowanych zabiegów, znajdują się masaże:

  • Rehabilitacyjny,
  • Relaksacyjny,
  • Leczniczy,
  • i wiele innych.

Masaż Warszawa — Cena

Masaż Warszawa

Koszt masażu zależny jest przede wszystkim od tego, jaki rodzaj masażu Państwo sobie życzą. W przypadku gdy mamy do czynienia z masażem relaksacyjnym, cena to 120zł za godzinny zabieg. W przypadku masażu dla dwojga (często stosowane w przypadku prezentu na dzień kobiet czy inne okazje) koszt to180zł za godzinny zabieg. Niektóre z zabiegów masaży mogą wystąpić w wersjach dłuższych niż godzinne. Masaż ciała to dla mnie nie tylko praca, ale przede wszystkim hobby. To dzięki niemu, spełniam się zawodowo w stu procentach. 

Więcej o cenach, oferowanych rodzajach zabiegów masaży czy ich znaczeniu, dowiedzą się Państwo pod linkiem:

Masaż Warszawa — rodzaj, cena i czas zabiegu.

 

 


OPINIE KLIENTÓW

Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo dużo pomocnych ćwiczen wzmacniających mięśnie. Kontrola bólu. Wszystko tak jak należy. Wróciłem do sprawności w 2 miesiące dzięki rehabilitacji z Panem Wojciechem

Michał B.

OPINIE KLIENTÓW

Miły gość i dobry specjalista. Pierwsza wizyta przyniosla efekty. Pokazał cwiczenia i byl skupiony. 

Witek

OPINIE KLIENTÓW

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Ból kolana został zwalczony. Dostałam dokładne zalecenia ćwiczeń, które mam wykonywać w domu. Z czystym sumieniem mogę polecić tego fizjoterapeutę. 

Beata

OPINIE KLIENTÓW

Wizyta bez zarzutu - długi wywiad, wyjaśnianie każdego ćwiczenia, słuchanie. Prawdziwa chęć pomocy. Doceniam! 

Sandra Jarycka

OPINIE KLIENTÓW

Pan Wojtek przyjeżdżał najpierw do moich rodziców a teraz odwiedza mnie i chłopaka , prawdziwy profesjonalista.

Anka

OPINIE KLIENTÓW

Wojtek był trenerem-fizjoterapeutą na siłowni gdzie chodziłem z żoną, z racji na pracę biurową jego pomoc okazała się nieoceniona.

Piotr Jaworski

OPINIE KLIENTÓW

Pana Wojtka poznałam w hotelu gdzie jest masażystą, teraz jeżdżę tam regularnie specjalnie do niego.

Urszula Bartosiak

OPINIE KLIENTÓW

Wojtek przyjeżdżał do mnie i do mojej żony na masaże przez długi czas, do tematu podchodził pożądnie, jesteśmy zadowoleni z jego usług. Polecamy go chętnie naszym znajomym.

Ania i Maciek ze Starej Miłosnej :)

OPINIE KLIENTÓW

Nasza firma niedawno zaczęła współpracę na masaże biurowe z Warszawskim Masażystą, póki co przyjechali do nas dwa razy. Pracownicy byli bardzo zadowoleni, jest to dla nich miła gratyfikacja.

Anna

OPINIE KLIENTÓW

Bardzo dobry masażysta, pozdrawiam.

Ryszard z Warszawy

OPINIE KLIENTÓW

Pan Wojciech jest bardzo rzeczowym człowiekiem, współpraca z nim znacznie poprawiła moje samopoczucie i zlikwidowała bóle w plecach, mam pracę siedzącą, dzięki ćwiczeniom znów mogę normalnie pracować.

Piotr Dębski

OPINIE KLIENTÓW

Do Pana Wojciecha kontakt polecili nam znajomi, w tej chwili odwiedza nas regularnie dwa razy w miesiącu, przy mojej pracy przy biurku bardzo mi to pomaga.

Basia Waszczyk

OPINIE KLIENTÓW

Wojtek ćwiczy z moją mamą która jest po udarze, jego praca przynosi coraz to lepsze efekty, a pracują nad jej poprawą zdrowia dopiero miesiąc.

Paweł
Warszawski Masażysta - Instagram

Kontakt

Zadzwoń do mnie
+48 728 888 784
Adres
Warszawa, Wawer
Wszystkie pola są obowiązkowe!

- Akceptuje wszystkie warunki Polityki Prywatności (RODO)

Legenda

W obszarze zaznaczonym na mapie na kolor czerwony dojeżdżam do Państwa w cenie podanej przy poszczególnych zabiegach. W przpadku dalszych dojazdów do ceny doliczana jest opłata w wysokości 20zł.

Strefa darmowego dojazdu do pacjenta

Mapa